Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Юрий Курмаз, директор Укртелекома

 

Kurmaz.jpg


    Юрій Курмаз, директор ПАТ «Укртелеком» 

    Топ-менеджер із понад 18-річним досвідом роботи в телекомунікаціях, Юрій Курмаз прийшов в Укртелеком у лютому 2014 року на позицію директора. На цій посаді Юрій займався операційною діяльністю компанії. Вже в грудні 2014 року, у зв'язку з завершенням формування нової управлінської структури національного оператора, акціонери прийняли рішення передати функції голови товариства його директору Юрію Курмазу. З цього моменту Юрій відповідає як за операційну діяльність, так і за реалізацію стратегічних напрямів розвитку компанії.

    До початку роботи в Укртелекомі у 2004-2014 роках пан Курмаз працював у компанії ТОВ «Астеліт» (ТМ life:)) на керівних посадах, займаючись питаннями взаємовідносин з абонентами, а потім - корпоративних відносин. Під його керівництвом новостворений телекомоператор запровадив систему обслуговування абонентів, яка згодом отримала високі оцінки клієнтів, а також престижні міжнародні винагороди. У сфері управління корпоративними відносинами Юрій відповідав за зміцнення відносин з державними та регулюючими органами, забезпечення юридично-правових аспектів діяльності компанії, посилення функції розробки корпоративної стратегії, планування і регулярний перегляд ключових показників оператора.

    Раніше Юрій обіймав посаду заступника генерального директора, а згодом генерального директора ЗАТ «Українські радіосистеми» (Wellcom).

    У 1984 році Юрій закінчив Київське вище військове авіаційно-інженерне училище за фахом «інженер-математик». Пан Курмаз має ступінь кандидата технічних наук за фахом «Кібернетика, системний аналіз, дослідження операцій і моделювання складних систем». У 1994 році Юрій завершив курс за фахом «Менеджмент маркетингу» в Київському торговельно-економічному інституті.  

    Юрій Курмаз одружений, є донька.


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту