Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Особлива інформація від 10.07.2014

ПОВІДОМЛЕННЯ

про виникнення особливої інформації

Повне найменування емітента: Публічне акціонерне товариство «Укртелеком»

Вид особливої інформації: Інформація про рішення емітента щодо утворення, припинення його філій, представництв

Текст повідомлення: 

      З метою оптимізації бізнес – діяльності Товариства, виключення дублюючих з Апаратом управління ПАТ «Укртелеком» функцій, Наглядовою Радою ПАТ «Укртелеком» (Протокол № 201 від 10.07.2014) прийнято рішення закрити (ліквідувати) наступні філії:

      1. Філію «Дирекція розвитку інфраструктури» публічного акціонерного товариства «Укртелеком» (ідентифікаційний код філії 01181825; місцезнаходження філії: 01601, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 18).

      Функції, які були покладені на філію «Дирекція розвитку інфраструктури»:

 • розробка планів розвитку транспортних, телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення і проводового радіомовлення, супутникового зв’язку, телемереж, мереж електрозв’язку з рухомими об’єктами та інших телекомунікаційних мереж, а також інформаційних систем, що включають: інформаційні та комп’ютерні мережі, мережі передавання даних та комутаційне устаткування.
 • здійснення розробки та тестування технічних рішень, проектування, будівництва, ремонту, реконструкції, технічного переоснащення мереж та систем, об’єктів телекомунікацій, виробничих та інженерних споруд, виконання топографічних робіт протипожежного призначення.
 • обслуговування та підтримка інформаційних систем.

      2. Філію «Центр післядипломної освіти» публічного акціонерного товариства «Укртелеком» (ідентифікаційний код філії 02777833;  місцезнаходження філії: 03194, м. Київ, проспект Леся Курбаса, будинок 7).

      Функції, які були покладені на філію «Центр післядипломної освіти»:

 • надання послуг з підготовки, перепідготовки, стажування та підвищення кваліфікації керівників та фахівців Товариства у встановленому законодавством України порядку та з видачею відповідного документа.
 • надання послуг з підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації робітників з видачею відповідного документа.
 • надання послуг з підготовки, перепідготовки, стажування та підвищення кваліфікації робітників, спеціалістів і керівників іншим фізичним і юридичним особам.

      3. Філію «Утел» публічного акціонерного товариства «Укртелеком» (ідентифікаційний код філії 33501534; місцезнаходження філії: 03150, м. Київ, вул. Предславинська, будинок 34-А).

      Функції, які були покладені на філію «Утел»:

 • надання телекомунікаційних послуг, в тому числі послуг фіксованого місцевого, міжміського, міжнародного та рухомого (мобільного зв'язку),  комп'ютерного зв'язку, радіозв'язку (з використанням радіочастот), послуг цифрового телебачення, інших послуг мультисервісних мереж та інших телекомунікаційних додаткових (супутніх) послуг.
 • будівництво та технічне обслуговування мереж ефірного теле- та радіомовлення і проводового радіомовлення в межах промислової експлуатації, супутникового зв'язку, транспортних, телекомунікаційних мереж, телемереж, мереж електрозв'язку з рухомими об'єктами та інших телекомунікаційних  мереж,надання в користування каналів електрозв'язку.
 • здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного телемовлення, ефірного радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж.

      4. Філію централізованого продажу послуг публічного акціонерного товариства «Укртелеком» (ідентифікаційний код філії 36282159; місцезнаходження філії: 01030, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка,  будинок 18).

      Функції, які були покладені на філію централізованого продажу послуг:

 • надання телекомунікаційних послуг, в тому числі послуг фіксованого місцевого, міжміського, міжнародного та комп'ютерного зв'язку, радіозв'язку (з використанням радіочастот), послуг цифрового телебачення, інших послуг мультисервісних мереж та інших телекомунікаційних додаткових (супутніх) послуг.
 • продаж телекомунікаційних послуг міжнародним, національним операторам телекомунікацій і провайдерам; продаж послуг корпоративним бізнес-споживачам; організація продажу та самостійний продаж пакетів послуг разом з обладнанням; навчання персоналу замовниківкористуванню послугами.
 • будівництво та технічне обслуговування мереж ефірного теле- та радіомовлення і проводового радіомовлення в межах промислової експлуатації, супутникового зв'язку, транспортних, телекомунікаційних мереж, телемереж, мереж електрозв'язку з рухомими об'єктами та інших телекомунікаційних  мереж. Надання в користування каналів електрозв'язку.

      Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно із законодавством.

Директор  ПАТ «Укртелеком»                                                         Ю.П. КурмазПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту