Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Особлива інформація від 10.10.2014

ПОВІДОМЛЕННЯ

про виникнення особливої інформації

Повне найменування емітента: Публічне акціонерне товариство «Укртелеком»

Вид особливої інформації: Інформація про рішення емітента щодо утворення, припинення його філій, представництв

Текст повідомлення: 

      Наглядовою Радою ПАТ «Укртелеком» (Протокол № 231 від 10.10.2014) прийнято рішення закрити (ліквідувати) філію «Дирекція первинної мережі» публічного акціонерного товариства «Укртелеком» (ідентифікаційний код філії 16479714; місцезнаходження філії: 03110, м. Київ, вулиця Солом'янська, будинок 3).

      Функції, які були покладені на філію «Дирекція первинної мережі»:

  • надання телекомунiкацiйних послуг, в тому числi послуг фiксованого мiсцевого, мiжмiського, мiжнародного та рухомого (мобільного) зв’язку, комп'ютерного зв'язку, радiозв'язку (з використанням радiочастот), послуг цифрового телебачення, iнших послуг мультисервiсних мереж та iнших телекомунiкацiйних додаткових (супутнiх) послуг.
  • будiвництво та технiчне обслуговування мереж ефiрного теле- та радiомовлення i проводового радiомовлення в межах промислової експлуатацiї, супутникового зв'язку, транспортних, телекомунiкацiйних мереж, телемереж, мереж електрозв'язку з рухомими об'єктами та iнших телекомунiкацiйних мереж, надання в користування каналiв електрозв'язку.
  • здiйснення дiяльностi у сферi телекомунiкацiй з надання послуг з технiчного обслуговування та експлуатацiї телекомунiкацiйних мереж, мереж ефiрного телемовлення, ефiрного радiомовлення, проводового радiомовлення та телемереж.

      Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно із законодавством.

Директор  ПАТ «Укртелеком»                                                         Ю.П. Курмаз

     ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту