Прес-центр Про компанію Для приватних осіб Для бізнесу Довідка Ресурси Оплата Для партнерів
Новини поштою

Оплата

Зверніть увагу!

З січня місяця 2015 року сума Авансу включає в себе тільки суму абонплати за ВСІ послуги, якими користується абонент (телефон, проводове радіомовлення, Інтернет, ТБ та інші послуги).

Звертаємо Вашу увагу, що, якщо сума сплаченого вами авансу перевищить вартість послуг, якими Ви скористалися в поточному місяці, то залишок невитрачених грошей буде врахований при виставленні рахунку в наступному місяці. Внесення авансу - дозволить зменшити Ваш рахунок за наступний місяць та виключить виникнення заборгованості та припинення сервісів за несвоєчасну сплату.

Шановні абоненти, Ви можете оплатити послуги компанії Укртелеком без комісії зручним для Вас способом в усіх регіонах України.

Детальна інформація щодо оплати послуги у Вашому місті (населеному пункті) на сайті філії ПАТ «Укртелеком», послугами якої Ви користуєтесь:

Відтепер Ви маєте можливість роздрукувати рахунок за телекомунікаційні послуги, надані ПАТ «Укртелеком» за останній розрахунковий період, та самостійно сформувати рахунок на потрібну Вам суму.

 

Звертаємо увагу, що рахунок за телекомунікаційні послуги буде сформований за попередній розрахунковий період і використовується тільки для оплати послуг. Оновлення даних по рахунку відбувається один раз на місяць по закінченню наступного розрахункового періоду.

Як це працює?

    1. Ви вводите особовий рахунок (16 цифр) або телефон (10 цифр), який складається з коду населеного пункту та номеру телефону.
     Особовий рахунок можна знайти на рахунку за телекомунікаційні послуги, надані ПАТ „Укртелеком“, який Ви отримуєте поштою кожного місяця.
   2. Ви обираєте вид рахунку для друку.
    Для формування рахунку на довільну суму введіть необхідну суму для сплати.
    Розмір мінімального платежу становить 1 гривня.

Задайте параметри:
 Особовий рахунок       
                                         16 цифр
       або               
                Номер телефону
                                       Введіть номер телефону, починаючи з коду населеного пункту
                                     загальна кількість знаків =10 цифр
 
    Поточний рахунок
    Рахунок на довільну суму
грн. коп. 

Звертаємо увагу, що абоненти можуть оплачувати послуги компанії Укртелеком і в інших банківських та небанківських установах, але при цьому сплата комісійної винагороди за їх послуги є обов’язком абонента.

Про рахунки для населення

ПАТ «Укртелеком», піклуючись про власних споживачів, наводить детальне роз’яснення рахунків на оплату телекомунікаційних послуг.

Паперові рахунки: 

Рахунки, що формуються на сайті ukrtelecom.ua:


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок