Офіційні новини / Укртелеком змушений призупинити надання послуг зв'язку своїм клієнтам у м. Севастополь


24.09.2014
    ПАТ «Укртелеком» вважає постанову уряду Севастополя № 314 від 22.09.2014 «Про інвентаризацію майна ПАТ «Укртелеком» і намір провести комплексну перевірку законності приватизації своїх активів, що раніше належали Україні, зокрема телефонну кабельну каналізацію міста, незаконною й такою, що має ознаки рейдерської атаки. В тому числі -  протиправне відсторонення директора Севастопольської філії компанії від займаної посади на час проведення інвентаризації. Як і раніше, інформацію про прийняття постанов щодо майна оператора  ПАТ «Укртелеком» дізнається з відкритих джерел в ЗМІ без належного офіційного повідомлення. Дії влади Севастополя є зазіханням на приватну власність ПАТ «Укртелеком» і суперечать законодавству України, Російської Федерації та нормам міжнародного права про недоторканність приватної власності.
    Уряд Севастополя та інші зацікавлені особи вже неодноразово спекулювали на темі власності ПАТ «Укртелеком», тим самим чинячи тиск на колектив Севастопольської філії та бізнес оператора в цілому на півострові.
    Як ми повідомляли раніше, постійні протизаконні заяви та дії влади Севастополя, а також відсутність правового регулювання та захисту діяльності українських компаній в Криму, перешкоджають безперебійній роботі оператора та забезпеченню телекомунікаційними послугами мешканців півострова. Незважаючи на це, весь перехідний період оператор, усвідомлюючи соціальну значимість послуг зв’язку та інтернет-доступу, продовжував сумлінно забезпечувати своїх клієнтів повним спектром послуг у кредит, у тому числі й бюджетні організації, а працівників компанії – стабільною заробітною платою.
    На період проведення протиправної інвентаризації ПАТ «Укртелеком» змушений призупинити господарську діяльність на території Севастополя. Це означає, що на території Севастополя  зупинено надання послуг міжміського та міжнародного телефонного зв’язку, телеграфу, телексу, а також доступу до мережі інтернет та передачі даних усім абонентам, як фізичним, так і юридичним особам. При цьому оператор зберігає послугу місцевої телефонії та можливість виклику екстрених служб у Севастополі.
    Обставини, які склалися в Севастополі,  ставлять під загрозу подальшу роботу оператора та забезпечення телекомунікаційними послугами мешканців усього півострова Крим.


ПАТ "Укртелеком"

Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18