Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Компанія Укртелеком завершила перехід до європейської системи нумерації


08.09.2010
 Компанія Укртелеком повідомляє про остаточний перехід до європейської системи нумерації, яка передбачає набір телефонних номерів за новим стандартом - міжміських  номерів через «0» (без префікса «8») і міжнародних номерів через «00» або «+» (без префікса «8-10»). Введення європейського стандарту набору номерів було здійснено всіма українськими операторами у жовтні 2009 року відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України.

Беручи до уваги потребу наших клієнтів у детальному ознайомленні з новими правилами набору, Укртелеком протягом 2009-2010 року надавав можливість абонентам мобільного зв’язку здійснювати дзвінки  як в новому, так і в прийнятому раніше форматі.

На сьогодні,  перехід до європейської системи нумерації повністю завершено і відтепер діють тільки нові правила набору номерів.

Нагадуємо, що для здійснення міжміських дзвінків або виклику абонентів мобільних операторів в Україні  абоненти мають можливість набирати  номер в двох  форматах: з  міжміським префіксом «0» або міжнародним префіксом «+38».

 Так, міжміські телефонні номери  мають вигляд:

 «0 - код міста (без «0») - номер телефону абонента»

 або у міжнародному форматі «+38-0 - код міста (без «0») - номер телефону абонента»

Наприклад для дзвінків до абонентів міста Києва  потрібно набирати номер «0 44 ХХХ ХХ ХХ» або «+380 44 ХХХ ХХ ХХ»

 

Телефонні номери абонентів мобільних операторів в Україні необхідно набирати у форматі:

«0 - код мобільного оператора (без «0») - номер абонента»,

 наприклад  «0 91 ХХХ ХХ ХХ»

Або «+380 - код мобільного оператора (без «0») - номер абонента»,

наприклад «+380 91 ХХХ ХХ ХХ»

Для дзвінків  на номери абонентів міжнародних операторів  необхідно здійснювати набір номера телефону абонента у вигляді:

 «00 - код країни - код міста- номер телефону абонента»

або « + код країни - код міста- номер телефону абонента»

Наприклад виклик абонента, який знаходиться у м.Москва (Росія) здійснюється за номером «00 7 495 ХХХ ХХ ХХ або «+7 495  ХХХ ХХ ХХ».

Укртелеком звертає увагу своїх абонентів на той факт, що при здійсненні міжміського виклику на початку номера телефону повинен бути лише один«0». При випадковому наборі другого «0» відбувається міжнародне з’єднання, яке тарифікується за міжнародними тарифами. Просимо абонентів бути уважними при наборі номера.

Однак, якщо абонент випадково набрав номер у форматі, який більше не підтримується в Україні, голосовий автовідповідач нагадає  про необхідність здійснювати виклики за новими стандартами, які діють на сьогодні у більшості країн світу.

Укртелеком постійно інформує своїх клієнтів стосовно будь-яких змін, які стосуються телефонних кодів або форматів набору номерів. Вичерпну інформацію щодо порядку здійснення дзвінків на різні напрямки в Україні та закордон можна отримати на сайті компанії або за телефоном Контакт-центру 0-800-506-800.



ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту