Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

В АР Крим невідомими у військовій формі повторно заблоковано декілька вузлів зв'язку


01.03.2014

  Кримські регіональні підрозділи ПАТ «Укртелеком» офіційно повідомляють про те, що 1 березня 2014 року декілька ключових вузлів зв'язку компанії в Автономній Республіці Крим повторно заблоковані невідомими у військовій формі.

  Компанія попереджає про можливі перебої в роботі мережі чи обмеження технічної можливості забезпечувати послуги фіксованого телефонного зв'язку між АР Крим і рештою території України, а також  доступі до мережі Інтернет і мобільного зв'язку ТриМоб. За інформацією кримських підрозділів, місцевий телефонний зв'язок всередині півострова на даному етапі зберігається.

 Ключові вузли зв'язку компанії в Криму виведені невідомими у військовій формі з експлуатації. Станом на цей час, змушені заявити, що на захоплених вузлах зв'язку компанія не може оперативно проводити заходи з підтримання мережі в працездатному стані.

  Проте, фахівці компанії Укртелеком докладають всіх зусиль для нормалізації роботи оператора і якнайшвидшого відновлення доступу абонентів до мережі Інтернет, а також до послуг фіксованого зв'язку на півострові.

  Компанія Укртелеком ще раз підкреслює важливість безперервного надання зв'язку в країні в будь-яких ситуаціях. Компанія закликає утриматися від спроб нового пошкодження обладнання компанії, яке використовується для забезпечення споживачів послугами зв'язку на півострові.

  Раніше повідомлялося, що в результаті дій невідомих осіб 28 лютого було здійснено фізичне пошкодження обладнання декількох вузлів волоконно-оптичних магістральних і зонових ліній зв'язку компанії, що призвело до обмеження і часткового припинення зв'язку в Криму.ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту