Новини / Жінки приймають рішення щодо вибору оператора інтернету для родини


29.12.2018
55 % заявок на підключення в передноворічний період Укртелеком отримав саме від них 

Як свідчить спостереження співробітників Контакт-центру та телемаркетингу Укртелекому, більшість тих, хто цікавиться інтернет-послугами та залишає заявки на підключення до них, це жінки. За останній час саме вони частіше зверталися до Укртелекому, щоб підключити інтернет вдома. 55% звернень зроблено саме жінками.

Інша тенденція  цього року збільшення долі нових підключень до оптичного інтернету – у останні місяці вона склала 20 %.  Кількість  користувачів  оптики  серед фізичних осіб зросла вдвічі. 

Сьогодні інтернетом від Укртелекому користуються у майже 2230 населених пунктах України.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ
ПАТ "Укртелеком"

Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18