Новини / Інтернет від Укртелекому обрали майже 350 об’єднаних громад


06.03.2019
 

Укртелеком підключив до інтернету 347 об’єднаних територіальних громад, чверть з яких отримали доступ до оптичного інтернету

У межах реформи децентралізації в Україні з’являється все більше ОТГ – об’єднаних територіальних громад. Для розвитку цифрової інфраструктури навіть у віддалених населених пунктах Укртелеком спільно з ОТГ реалізує низку проектів щодо підключення їх до інтернету та розбудови оптичної мережі доступу. А це означає, що десятки-сотні соціальних об’єктів – опорні школи, Центри надання адміністративних послуг, Центри безпеки тощо – отримують доступ до всесвітньої мережі. 

Як свідчать дані, все більша кількість громад надає перевагу інтернету від Укртелекому. Своє рішення вони пояснюють оптимальним співвідношенням якості та вартості послуг. Наприклад, протягом останнього року оператор підключив до послуг оптичного інтернету 450 клієнтів у 46 ОТГ. Оптичний інтернет надає змогу клієнтам Укртелекому в селах та селищах отримувати швидкість інтернету, порівняну із швидкістю у великих містах. Загалом же станом на сьогодні Укртелеком підключив до оптичного інтернету майже 90 об’єднаних територіальних громад.

Всього за різними технологіями до інтернету від Укртелекому вже підключено 347 ОТГ. 

Нагадуємо, що Укртелеком реалізовує і низку проектів щодо забезпечення оптичним інтернетом медичних та навчальних закладів. У 2018 році оператор підключив до швидкісного інтернету 145 медичних закладів в усіх областях України. Лідерами серед областей є Рівненська, Хмельницька, Полтавська, Черкаська, Дніпропетровська.

Для Укртелекому підключення соціально важливих об’єктів до оптичного інтернету є пріоритетним завданням і в подальшому. 

 

ПАТ "Укртелеком"

Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18