Новини / Інтернет «Дует»


02.05.2019
Нові абоненти мобільного оператора  «Лайфселл»  мають можливість за спеціальною ціною підключити фіксований інтернет від «Укртелекому»

До кінця року ті, хто підключатиметься до послуг мобільного оператора «Лайфселл», можуть на вигідних умовах  стати і користувачами  домашнього інтернету від Укртелекому. Таку спільну спеціальну пропозицію представили оператори мобільного та фіксованого зв’язку: ТОВ «Лайфселл» та   ПАТ «Укртелеком». А українці матимуть змогу користуватися  доступним інтернетом у будь-якому місці. Акція «Дует»  розрахована для нових абонентів (фізичним особам) lifecell, яким надається можливість підключитися до послуги «Інтернет від Укртелекому». Акційна абонентна плата складатиме 1 грн на добу протягом 1 року з моменту підключення. Починаючи з другого року користування послугою, абонентна плата відповідатиме обраному тарифному плану.

Акційна пропозиція дійсна до 31 грудня 2019 року. Для замовлення послуги необхідно придбати стартовий пакет передплаченої форми обслуговування у дилерів lifecell, активувати його та виконати інструкцію, яка додається.

Участь в акції безкоштовна. Після оформлення відповідної заявки, фахівці компанії на безоплатній основі проведуть та підключать помешкання абонента  до провідного високошвидкісного Інтернет-зв’язку.

Важлива умова: учасниками акції можуть стати фізичні особи, у яких відсутня заборгованість за отримані телекомунікаційні послуги від ПАТ «Укртелеком» та lifecell.
Більш детально, с правилами участі в акції «Дует» можна ознайомитися на офіційному сайті «Укртелекому» в розділі «Акції від партнерів».
ПАТ "Укртелеком"

Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18