Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Майже 17 тисяч співробітників Укртелекому зробили свій внесок у благоустрій понад 700 населених пунктів України


28.04.2015

ukrtelecom_logotype1.jpg


 

    25 квітня  2015 року в Україні пройшла волонтерська акція Групи СКМ «Чисте місто», до якої долучилися працівники  Укртелекому у всіх куточках країни.

    До традиційної весняної корпоративної волонтерської акції  Групи СКМ «Чисте місто», яка пройшла 25 квітня 2015 року, долучилося майже 17 тисяч укртелекомівців та  членів їх родин у понад 700 населених пунктах всіх регіонів України. Відзначено, що наймолодшому учаснику акції нещодавно виповнилось 10 місяців. Працівники Укртелекому  впорядковували парки, сквери, дитячі майданчики, прибирали вулиці, саджали дерева і квіти у  містах та невеличких селах. Зусиллями  робітників компанії зібрано та вивезено більше 520 тонн сміття, побілено та обкопано тисячі дерев, висаджено понад 800 дерев та кущів, облаштовано сотні клумб та газонів.
     Так, працівники Рівненської філії займалися благоустроєм центральних скверів у містах Сарни та Дубно, одесити – прибережної зони, у Черкаській області укртелекомівці долучилися до прибирання центральних площ і вулиць в Умані та обласному центрі. А на Київщині в смт. Згурівка у парку висадили березову алею. У столиці сотні працівників компанії поралися у Ботанічному саду імені  О.В. Фоміна.
     Корпоративна волонтерська акція Групи СКМ «Чисте місто» – це гарний приклад соціальної відповідальності бізнесу, що полягає не лише в стабільній роботі підприємств, сумлінній сплаті податків та заробітної плати. Відповідальний бізнес завжди активно інтегрується у життя міст, сіл та селищ, де живуть та працюють його робітники. Спільні зусилля та командна робота на благо рідних міст та країни краще за все об’єднують людей.  
    Весняна толока вже стала гарною традицією для Укртелекому та інших підприємств Групи СКМ. У корпоративній волонтерській акції «Чисте місто» взяли участь працівники  СКМ, Метінвесту, ДТЕК, Corum, UMG, Медіа Групи «Україна», Лемтрансу, Vegа та інших компаній.


Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія надає свої послуги майже 8 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

Компанія СКМ - професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійній, електроенергетичній і фінансовій, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, виробництво мінеральної сировини, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі. 
04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.

До складу Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк,   АСКА і АСКА-Життя, Укртелеком, телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші.
Генеральний директор Компанії СКМ: Олег Миколайович Попов. 
100% акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову. 
Веб-сайт Компанії СКМ: http://www.scm.com.ua/


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту