Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

70 тисяч користувачів інтернету на Херсонщині


14.12.2016
У Херсонській області Укртелеком інтернетизував більше сотні містечок і сіл 

Укртелеком продовжує розширювати покриття широкосмугового доступу до мережі інтернет по всій території України. Компанія працює над тим, щоб якомога більше українців  могли користуватися сучасними телекомунікаційними послугами. Так, кількість інтернет-абонентів на Херсонщині сягнула 70 тисяч.

Особлива увага приділяється інтернетизації невеликих населених пунктів, забезпечуючи мешканцям нові можливості для розвитку та інтеграції у сучасний цифровий простір. Сьогодні безлімітний інтернет від Укртелекому є у 109 населених пунктах Херсонської  області, зокрема і  в 89  селах та селищах міського типу. 

Для своїх користувачів інтернету компанія пропонує сучасні та доступні послуги. Наприклад, «Інтерактивне TV» поєднує в собі цікавий контент та інтерактивні можливості. Клієнти мають можливість самостійно керувати своїм телевізором: телепрограми вже розподілено за категоріями (новини, сімейні, спортивні, розважальні тощо), у відеотеці працює зручний пошук. Також можна ставити телепрограми на паузу (до 10 хв), перезапускати передачі прямого ефіру на початок або переглядати їх у записі в зручний час. Більше того, дивитися ТБ-канали  можна одночасно на екрані телевізора і на смартфонах та планшетах. 

У цілому фіксованим безлімітним інтернетом від компанії Укртелеком користується більше 1,6 млн. абонентів у понад 2 тисячах населених пунктів України.


Довідка

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ

Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту