Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

У Києві середня швидкість інтернету зросла з 13 до 21 Мбіт/с


28.12.2016
У столиці першими абонентами, хто  вже  може  оцінити переваги модернізації Укртелекому, стають мешканці житлових масивів Троєщина і Харківський. Тут на заміну застарілим АТС приходять активні розподільчі шафи, а фахівці оператора переключають своїх абонентів на модернізовану мережу. Середня швидкість доступу до інтернету на існуючих ADSL-лініях зросла  в середньому в півтора рази   з  13 до 21 Мбіт/с. 

Після підключення до модернізованої мережі  абоненти  отримують можливість  користуватися  ще й  швидкісним інтернетом за технологією VDSL (до 50 Мбіт/с),  якісними  сервісами цифрової телефонії та «Інтерактивним TV».

Модернізація мережі в  Києві  проходить  у рамках наймасштабнішої програми технічної модернізації Укртелекому. За 2,5 роки планується модернізувати мережу компанії у 6 найбільших містах України: Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі та Львові. Загальні інвестиції в модернізацію до 2018 року сягнуть 250 млн доларів. 


Довідка

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ

Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту