Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Понад 4 млн новорічних дзвінків з домашніх телефонів


04.01.2017
 

31 грудня та 1 січня абоненти Укртелекому спілкувалися зі своїми рідними та близькими понад 20 млн хвилин

Укртелеком забезпечує мільйони українців стаціонарним зв’язком, створюючи комфортні умови для спілкування. На Новий рік  – 31 грудня та 1 січня – абоненти оператора здійснили понад 4 млн міських, міжміських та міжнародних дзвінків з домашніх телефонів. Цікаво, що загальна тривалість святкових розмов склала понад 20 млн хвилин (334 тис. годин). Переважна більшість дзвінків – місцеві та міжміські. Найдовше зі своїми рідними та близькими говорили мешканці Київської, Харківської, Запорізької та Львівської областей.

Нагадаємо, що низка тарифних планів Укртелекому містить певний обсяг місцевих, міжміських дзвінків, а «Домашній Безлімітний» – ще й 2 години для дзвінків на мобільні номери.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту