Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Інтернет-трафік на новій мережі Укртелекому виріс у три рази


05.01.2017
 

Зростають обсяги спожитого інтернет-трафіка абонентами оновленої мережі Укртелекому – до 7,3 Гбайт на добу

В одеській Аркадії абоненти оновленої мережі Укртелекому, яким тепер доступний швидкісний інтернет, стали активніше ним користуватися – трафік зріс втричі. Якщо раніше у середньому добове споживання трафіка одним абонентом становило 2,5 Гбайт, то на новій мережі – 7,3 Гбайт. Відповідно, втричі зросли обсяги місячного трафіка – до 220 Гбайт. 

Завдяки технічній модернізації середня швидкість доступу до інтернету на існуючих ADSL-лініях зросла майже 2,5 рази і сягнула 20 Мбіт/с. Її достатньо для одночасного перегляду цифрового телебачення та використання інтернету з декількох пристроїв.

Нову інфраструктуру Укртелекому в Аркадії побудовано на базі активних розподільчих шаф Huawei, за допомогою яких надається весь спектр послуг. Це SIP-телефонія, широкосмуговий доступ до інтернету за технологіями ADSL, VDSL, GPON, цифрове телебачення. 

Нагадуємо, що модернізація мережі Укртелекому відбувається у 6 містах України (Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі та Запоріжжі), її завершення планується на 2018 рік. Нова мережа охопить 3,3 млн домогосподарств та 1,7 млн абонентів Укртелекому.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту