Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Майже 4 тисячі терабайт інтернет-трафіка щодня


10.01.2017
 

У святкові дні абоненти Укртелекому активно користувалися інтернетом 

Під час новорічно-різдвяних свят абоненти Укртелекому значно більше користувалися інтернетом, ніж зазвичай. Щодня обсяги спожитого інтернет-трафіка в цілому сягали 3,5-3,7 тисячі Тбайт, що можна порівняти, наприклад, із завантаженням понад мільйона фільмів.

Якщо у середньому звичне добове споживання трафіка одним абонентом становить 2,5 Гбайт, то під час свят, особливо на Різдво – понад 3 Гбайт.

Найактивнішими користувачами інтернету стали мешканці Одеси, де в цілому трафік зріс на 30%, що пов’язано з технічною модернізацією мережі Укртелекому. 

Нагадаємо, що в  одеській Аркадії абоненти оновленої мережі, яким тепер доступний швидкісний інтернет, стали активніше ним користуватися – споживання трафіка зросло втричі  – до 7,3 Гбайт одним абонентом на добу.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту