Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

На Різдво українці спілкувалися з домашніх телефонів 20 млн хвилин


12.01.2017
 

6 і 7 січня абоненти Укртелекому здійснили 4,5 млн дзвінків зі стаціонарних телефонів

Забезпечуючи мільйони українців стаціонарним зв’язком, Укртелеком створює комфортні умови для спілкування. На Різдво абоненти оператора  телефонували близько 4,5 млн разів. При цьому міжміських розмов за два святкових дні було здійснено майже 300 тисяч. 

Цікаво, що загальна тривалість святкових розмов склала в цілому – близько 20 млн хвилин. Найдовше зі своїми рідними та близькими говорили мешканці Київської, Харківської та Запорізької областей.  

До речі, на Новий рік абоненти Укртелекому здійснили понад 4 млн дзвінків з домашніх телефонів, спілкуючись з рідними та близьким 334 тис. годин. Переважна більшість дзвінків – місцеві та міжміські.

Нагадаємо, що низка тарифних планів Укртелекому містить певний обсяг місцевих, міжміських дзвінків, а «Домашній Безлімітний» – ще й 2 години для дзвінків на мобільні номери.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту