Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Бізнес-клієнти побували в європейській «хмарі» Укртелекому


02.03.2017
 

Компанія провела перший захід для понад 20 клієнтів. Реєстрацію на наступні події – відкрито

Укртелеком організував першу конференцію для бізнес-клієнтів, які бажають знати більше про хмарні технології. Протягом 4 годин спеціалісти оператора разом з представниками партнера компанії Lattelecom розповідали про можливості, ризики та переваги розміщення IT-інфрастуктури в «хмарах». Крім теоретичної частини, учасники ознайомилися з конкретними прикладами використання хмарної платформи Укртелекому. 

«Укртелеком вже протягом декількох місяців надає можливість своїм бізнес-клієнтам орендувати сервери в Європі та розмістити там свою інформацію. Звичайно, є клієнти, які відразу захотіли протестувати послугу. Втім, є чимало тих, які хочуть краще розібратися в тому, як «хмари» можуть допомогти їх бізнесу оптимізувати витрати та покращити IT- інфраструктуру. Саме для таких партнерів ми вирішили проводити навчальні конференції», – підкреслив Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного бізнесу Укртелекому. 

Особливу увагу учасники приділили питанню безперебійної роботи сервісу. Адже постійний доступ до інформації в наш час – це необхідність. Представники оператора нагадали учасникам, що Дата-Центр, в якому можуть зберігатися їх дані, сертифіковано за стандартом TIERIII. Також він поєднаний з Україною через безпечні та зарезервовані канали передачі даних з затримкою не більше 23 мілісекунди. 

Крім того, організатори поділилися ефективними шляхами вирішення питань щодо міграції внутрішньої IT-інфрастуктури в хмарні сервіси. 

Всього в заході взяло участь понад 20 учасників. Переважно це були IT-директори – представники декількох галузей економіки: аграрної, рітейл та фармацевтики. 

Додаткову інформацію щодо наступного заходу Укртелекому можна отримати, надіславши запит в особисті повідомлення Укртелеком Бізнес у Facebook.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту