Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

35000 бізнес-клієнтів Укртелекому обрали електронні рахунки


09.03.2017
 

За 2016 рік кількість клієнтів – юридичних осіб, що отримують рахунки з електронним цифровим підписом (ЕЦП), зросла на 13%. Серед них є чимало й бюджетних організацій

Кількість бізнес-клієнтів, що переходять на електронні рахунки від Укртелекому, продовжує збільшуватися. Протягом 2016 року їх число зросло на 13% і становить наразі понад 35 000 компаній. Більшість з них – комерційні установи. Кількість бюджетних організацій, що отримують від оператора пакети розрахункових документів у електронному вигляді, зараз становить 2700 компаній. Для порівняння – ще півроку тому Укртелеком надсилав лише близько 500 пакетів документів з ЕЦП бюджетникам. 

«Впевнене зростання кількості клієнтів, у тому числі й бюджетних організацій, що скористалися перевагами електронних рахунків, підтверджує правильність та своєчасність нашої пропозиції, – розповідає Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому. – Безумовно, готовність все більшої кількості бізнес-клієнтів змінити звичний і протягом багатьох років незмінний процес отримання рахунків надихає на подальше впровадження інноваційних рішень для спрощення взаємодії клієнта з оператором». 

Укртелеком з жовтня 2015 року пропонує своїм бізнес-клієнтам обирати електронні пакети розрахункових документів з використанням ЕЦП замість друкованих. Для цього необхідно підписати з Укртелекомом додаткову угоду щодо згоди на отримання первинної бухгалтерської документації в новому форматі. Щомісяця пакет цих розрахункових документів надсилається за допомогою системи електронного документообігу «M.E.Doc». Наразі більшість рахунків у галузі доставляється поштовою та кур’єрськими службами у друкованому вигляді.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту