Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Оновлений Укртелеком доступний у «Французькому бульварі»


13.03.2017
Оператор підключив до швидкісного інтернету один з найбільших ТРЦ в м. Харків 

Компанія розширює свою присутність у торгово-розважальних центрах країни. Після київського ЦУМу оператор завершив роботи з будівництва каналу та внутрішньої оптичної мережі для ТРЦ «Французький бульвар» в м. Харків. Інтернет зі швидкістю передачі даних до 1Гбіт/c та інші телекомунікаційні послуги тепер доступні для орендарів торгового центру на всіх 5 поверхах.   

«Масштабний проект модернізації, який наразі проходить в шести містах України, в тому числі в Харкові, дозволив нам скористатися технологією GPON для підключення до інтернету ТРЦ «Французький бульвар», -  підкреслив Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому. 

«Французький бульвар» це - 66028 кв м загальної площі, 5 поверхів, понад 170 магазинів, більше 25 кафе та ресторанів, каток, ролердром, кінотеатр  IMAX тощо. Всього у місті 4 схожих за розміром та форматом ТРЦ.

Нагадаємо, що у 2016 році Укртелеком анонсував початок технічної модернізації в Харкові. Всього за 2,5 роки в місті планується встановити 690 нових активних шаф, які замінять 79 застарілих АТС 60-90-х років минулого століття. Крім АТС, Укртелеком планує замінити мідні лінії на оптичні, що дозволить побудувати високошвидкісну оптичну мережу довжиною до 1350 км. Загальні інвестиції в модернізацію складають близько 600 млн грн, завдяки чому будуть охоплені всі райони Харкова.


Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ
Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту