Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Швидкість доступу до інтернету на новій мережі Укртелекому в Дніпрі збільшилася в півтора рази


22.03.2017
 

Укртелеком перебуває в активній стадії модернізації мережі, завдяки чому в Дніпрі з'явилася можливість надавати інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с. Варто відзначити, що після модернізації швидкість інтернету в існуючих клієнтів покращилася в 1,5 рази

Нове обладнання вже встановлено в Шевченківському, Соборному і Центральному районах міста. До кінця першого півріччя буде встановлено 220 шаф і близько 70 тисяч абонентів переведено на оновлену мережу.

Завдяки технічній модернізації мережі клієнти компанії отримують доступ до оновлених сервісів, серед яких цифрова телефонія та «Інтерактивне ТV». А також до нових послуг – доступу до інтернету за технологією VDSL на швидкості від 50 Мбіт/с. До того ж з'являється можливість проведення в квартиру або офіс оптичного кабелю, що забезпечує швидкість від 200 Мбіт/с до 1 Гбіт/с.

005_foto_pavel_datskovsky.jpg

У всіх абонентів швидкість доступу до мережі за технологією ADSL збільшиться. Більшість існуючих клієнтів інтернету користуються тарифними планами без обмеження швидкості, і їм буде запропоновано перейти на технологію VDSL. Користувачам архівних тарифних планів оператор запропонує користуватися новими послугами з високою швидкістю або збереження старих умов.

Нагадаємо, що у 2016 році Укртелеком анонсував початок технічної модернізації в Дніпрі. Всього за 2,5 року в місті планується встановити 460 нових активних шаф, що замінять 45 застарілих АТС 60-90-х років минулого століття. Крім АТС, Укртелеком планує замінити мідні лінії на оптичні, що дозволить побудувати високошвидкісну оптичну мережу довжиною до 1000 км. Загальні інвестиції в модернізацію складають близько 400 млн грн, завдяки чому буде охоплено всі райони Дніпра.

Модернізація дніпровської мережі проходить у межах наймасштабнішої програми технічної модернізації Укртелекому за всю його історію, що здійснюється за технічної підтримки Huawei і фінансової – від China Development Bank.

Загальні інвестиції в модернізацію мережі до 2018 року складуть 250 млн доларів.

За 2,5 року планується модернізувати мережу Укртелекому в 6 найбільших містах України: Києві, Запоріжжі, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту