Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Банківські сервіси ПУМБ тепер доступні в центрах обслуговування клієнтів Укртелекому


30.03.2017
 

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) і ПАТ «Укртелеком» розпочали співпрацю щодо оформлення пенсійних карток та кредитних продуктів у центрах обслуговування абонентів (ЦОА) Укртелекому 

Під час пілотного проекту картки для виплати пенсії, споживчі кредити та кредитні картки банку ПУМБ можна оформити у 32 ЦОА Укртелекому. Усі вони розміщені у невеликих населених пунктах – наприклад, в Оріхові, Гуляйполі, Михайлівці Запорізької області, в Жидачеві, Бориславі, Мостиськах, Трускавці Львівської області, або в Дніпропетровській області – в Покрові, Магдалинівці тощо. Спочатку інформацію та консультацію про банківські продукти надають співробітники Укртелекому. А сам дебетний або кредитний продукт згодом оформить уже співробітник банку.

«Ми бачимо попит на споживчі кредити серед мешканців невеликих населених пунктів, де немає відділень ПУМБ. У центрах обслуговування клієнтів Укртелекому ми пропонуємо наші флагманські кредитні продукти для масового ринку, зокрема, кредит готівкою «ВСЕЯСНО» і кредитну картку «ВСЕМОЖУ», а також пакет «Соціальний» для отримання пенсії та соцвиплати. За результатами пілоту ми плануємо розширювати покриття аж до всіх 512 центрів обслуговування абонентів «Укртелекому» у всіх регіонах країни», – зазначив Себастіан Рубай, заступник голови правління ПУМБ з роздрібного бізнесу.

«Ця співпраця – новий етап розвитку нашої роздрібної мережі, зокрема підвищення її корисності для клієнтів. Ми вже раніше надавали свої приміщення в оренду різним компаніям, але тепер мова йде про більш тісну взаємодію, – розповідає Денис Захаренко, директор з розвитку масового сегменту Укртелекому.– Так, наші співробітники, які пройшли спеціальне навчання, самостійно здійснюють першу консультацію як щодо кредитних, так і щодо дебетних продуктів ПУМБ».

Крім того, клієнт Укртелекому, який оформив один з продуктів банку ПУМБ, отримує можливість користуватися послугою телефонії на більш вигідних умовах.

Детальніше дізнатися про пропозиції, а також перелік ЦОА, в яких діє програма «Партнерський ПУМБ», можна за посиланням: http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/cityphone/loyalty_program 

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту