Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Перші клієнти вже підключилися до європейського хмарного сервісу від Укртелекому


11.04.2017
Після успішного тестування клієнти обирають «хмари» в ЄС для постійного розміщення своїх даних 
 
Клієнти бізнес-напрямку Укртелекому поступово переходять в «хмари», ресурси яких фізично розміщені на території ЄС. Понад 10 клієнтів вже протестували послугу, частина з них виявили бажання перейти до її комерційного використання. В цілому, сервіс цікавий як представникам малого, так і великого бізнесу, адже потрібну конфігурацію клієнти мають змогу вибирати та налаштовувати самостійно за лічені хвилини. Додатковими перевагами для клієнта є можливість розрахунку в гривні та підписання угоди з українським резидентом.       
 
«Ми спілкуємося з різними клієнтами і у кожного з них – свої потреби. Розуміючи їх, ми пропонуємо свою допомогу з міграції інфраструктури клієнта в «хмару» Укртелекома на основі власного досвіду та експертизи наших європейських партнерів», - розповідає Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому.    
 
За його словами, першими починають тестувати послугу клієнти, які вже користуються послугами від Укртелекому, адже для цього у них немає жодних перешкод. «Частина клієнтів вже давно використовують «хмарні» рішення, але їм важлива висока надійність зберігання даних, яку ми пропонуємо. Інші ж лише починають дізнаватися про можливості віртуальних сервісів, тому для початку розміщують там, наприклад, віртуальний сервер електронної пошти», - підкреслює Микола Давиденко.    
 
Нагадаємо,  наприкінці лютого 2017 року Укртелеком організував першу конференцію для бізнес-клієнтів, які бажають знати більше про хмарні технології. Протягом 4 годин спеціалісти оператора разом з представниками партнера компанії Lattelecom розповідали про можливості, ризики та переваги розміщення IT-інфрастуктури в «хмарах». 
 
В  листопаді 2016 року Укртелеком вивів на ринок нову пропозицію – «хмарні» сервіси в ЄС, IT- інфраструктуру яких розгорнуто в європейському сертифікованому Дата-центрі «Dattum» (рівень TIER III), який розташований в Латвії та є одним з найбільш захищених ЦОДів у Східній Європі. Послуги центру обробки даних надаються з врахуванням вимог ЄС щодо захисту персональних даних та іншої інформації, що належить користувачам. Платформа розроблена з використанням рішень від провідних світових виробників (Cisco, HP, VMware). 
 
Ознайомитися з детальною інформацією щодо послуги можна на сайті b2b.ukrtelecom.ua, а розрахувати її вартість відповідно до потрібної клієнту конфігурації: showcase.cloud.ukrtelecom.ua  Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМКорпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту