Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Щодня 25 тисяч розмов


10.05.2017
 

За допомогою таксофонів Укртелекому українці щомісяця спілкуються мільйон хвилин

У першому кварталі з таксофонів здійснено понад 2,2 мільйона дзвінків, що тривали понад 3 млн хвилин. Більшість із них – місцеві. Останнім часом зростає кількість міжміських розмов – понад 60 тисяч за перші три місяці. Найбільше їх було на Київщині, Запоріжжі, Харківщині, Хмельниччині та Вінниччині. Нагадаємо, що з початку року Укртелеком не тарифікує дзвінки з таксофонів на фіксовані номери в межах міста, області й навіть всієї країни, а також розмови з абонентами послуги Smart Line від Укртелекому (код «892»). Безкоштовними є і дзвінки на місцеві номери. Зважаючи, що майже 6 тисяч таксофонів надають послуги вихідних і вхідних дзвінків, то дзвінки з таксофона на таксофон по Україні теж безкоштовні. 

У середньому щомісяця з таксофонів проводиться понад 750 тисяч розмов, загальною тривалістю понад мільйон хвилин. Найбільше за допомогою таксофонів спілкуються на Київщині, Харківщині, Дніпропетровщині, Запоріжжі та Львівщині.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту