Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

П’ять годин Аркадія була без зв’язку внаслідок крадіжки кабелю


30.05.2017
 

У ніч на 30 травня зловмисники залишили на кілька годин без зв’язку мешканців одеського мікрорайону Аркадія. Злодії пошкодили телекомунікаційну інфраструктуру Укртелекому, вкравши кілька відрізків оптичного та мідного кабелю. Загалом – понад 115 метрів оптичного та 23 метри мідного. 

Трьох зловмисників – деякі вже мали судимість – затримано «на гарячому» та доставлено у Хмельницьке відділення Малиновського райвідділу поліції в м. Одеса. За попередніми даними, їм буде інкриміновано ст. 185, ч. 2 Кримінального Кодексу України. Зараз проводяться слідчі дії.

«Масові крадіжки кабелю вже стали проблемою держави, а не тільки Укртелекому. Від таких дій зловмисників страждають і абоненти, і соціальні об’єкти та служби. Цієї ночі мешканці Аркадії не могли з домашнього телефону викликати, наприклад швидку допомогу, – наголошує Михайло Шуранов, речник Укртелекому. – Варто зауважити, що 90% випадків крадіжок кваліфікується за ст. 185 ч. 1 ККУ (незначна крадіжка). У даному випадку правоохоронці звернули увагу на те, що злодії діяли групою, тому їм буде інкриміновано ст. 185 ч. 2. Ми звернулися до слідчого управління з проханням перекваліфікувати кримінальну справу за ст. 185 ч. 3 у зв’язку з тим, що відбулося проникнення у закриту споруду, яка було під охоронною сигналізацією. Перекваліфікація ч. 1 ст. 185 на частину 3 дозволить залишити злодіїв під вартою до рішення суду (згідно з порядком, передбаченим ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України)». 

А тим часом працівники Укртелекому відновили послуги клієнтам, ремонтні роботи тривають.

Нагадуємо, що протягом 2016 року в місті Одесі скоєно 563 крадіжки кабелю, це майже двічі кожен день. Протягом січня-травня 2017 року на території міста скоєно 481 крадіжку, викрадено понад 27 тис. метрів мідного кабелю, залишено без зв’язку десятки тисяч абонентів.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту