Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Літо з інтернетом


31.05.2017
 

На початок червня інтернет від Укртелекому є у понад 2150 населених пунктах України 

Ще 26 сіл у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій областях підключено до інтернету. І тепер тисячі мешканців цих населених пунктів можуть користуватися  всесвітньою мережею, отримуючи доступ  до нових знань та розвитку.

Завдяки розширенню покриття широкосмугового доступу на початок літа інтернет від Укртелекому доступний у 2152 містах і селах країни. Оператор продовжує реалізацію проектів з інтернетизації невеликих населених пунктів, інвестуючи в розширення географії покриття, модернізацію мережі та підвищення якості послуг.

Для своїх інтернет-абонентів компанія пропонує цікаві сучасні сервіси. Наприклад, «Інтерактивне TV», користувачі якого можуть самостійно керувати своїм телевізором: телепрограми вже розподілені за категоріями (новини, сімейні, спортивні, розважальні тощо), у відеотеці працює зручний пошук. Також можна ставити телепрограми на паузу, перезапускати передачі прямого ефіру на початок або переглядати їх у записі в зручний час. 

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту