Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

180 тисяч клієнтів Укртелеком користуються модернізованою мережею


01.06.2017
 

На оновлене обладнання переключено вже 180 тисяч абонентів Укртелекому

Майже 800 активних розподільчих шаф Huawei уже встановлено в найбільших містах країни, де Укртелеком проводить технічну модернізацію своєї мережі. Нове обладнання замінює застарілі АТС і здатне забезпечити для абонентів надання послуг доступу до інтернет на швидкості від 50 Мбіт/с за технологією VDSL до 1 Гбіт/с по FTTx.

Сьогодні активні шафи Huawei обслуговують вже 180 тисяч абонентів Укртелекому, які користуються перевагами оновленої мережі. Швидкість доступу до інтернету на існуючих ADSL-лініях зростає до можливого максимуму понад 20 Мбіт/с.

Модернізація мережі проходить  у межах наймасштабнішої програми технічної модернізації Укртелекому. За 2,5 роки планується модернізувати мережу компанії у 6 найбільших містах України: Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі та Львові. Загальні інвестиції в модернізацію до 2018 року сягнуть 250 млн доларів. 

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту