Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Троєщина, Лісовий та Харківський переходять на нову мережу


15.06.2017
У Києві Укртелеком  переключає  своїх абонентів на модернізовану інфраструктуру 
             
Понад 80 тисяч  мешканців столичних  житлових масивів Троєщина, Лісовий і Харківський  вже користуються послугами оновленої  мережі Укртелекому. Тут   триває заміна застарілих  АТС на сучасні активні розподільчі  шафи, а абонентів переключають  на модернізовану інфраструктуру. Завдяки цьому швидкість інтернету на існуючих ADSL-лініях  зросла  в півтора рази  – до 21 Мбіт/с. Також тепер є можливість  користуватися якісними сервісами цифрової телефонії,  «Інтерактивне TV» і швидкісним інтернетом за технологією VDSL  до 50 Мбіт/с.

У рамках технічної модернізації мережі у Києві вже встановлено більше 220 активних розподільчих шаф. Роботи тривають постійно, кількість користувачів оновленої мережі зростає щодня.

Модернізація мережі в  Києві  проходить  у рамках масштабнішої програми технічної модернізації Укртелекому  у 6 найбільших містах України. 


Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ
ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту