Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Півсотні сіл підключено до інтернету


01.08.2017
Інтернетом від Укртелекому користуються мешканці майже 2170 населених пунктів України

Компанія продовжує розширювати покриття та покращувати якість послуг. У цьому році послуги широкосмугового доступу до мережі інтернет з’явилися ще у майже півсотні нових населених пунктів Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської областей. 

У 36 містах і селах Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей абонентам, які користувалися технологією ADSL, запропоновано можливість підключення до оптичного доступу (технологія FTTB). 

Загалом інтернетом від Укртелекому зараз користуються мешканці майже 2170 населених пунктів України. 
Оператор й надалі займається реалізацією проектів щодо інернетизації країни. Нагадаємо, що у другому кварталі 2017 року доходи від послуг інтернету зросли майже на 6%. У порівнянні з минулим роком у бізнес-сегменті вони збільшилися на 20% до майже 74 млн грн. Доходи від надання послуги приватним користувачам склали 314,5 млн грн, що на 2,7 % більше, ніж у 2 кварталі 2016 року.
    
Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту