Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

У Первомайському правоохоронці затримали групу «металістів»


04.08.2017

У м. Первомайський (Харківська обл.) групою швидкого реагування охоронної фірми сумісно із кримінальним розшуком районного відділу поліції на «гарячому» затримано зловмисників, які викрадали мідний кабель Укртелекому. У мікрорайоні ½ група з чотирьох осіб  за ніч  проникла у три колодязі  та  вирізала 124 метри багатопарного кабелю, завдавши збитків на понад 60 тисяч грн. А щоб зручніше було його транспортувати, то вкрадене різали на двометрові шматки. За цим заняття  і було затримано мешканців Первомайського району. У них вилучено ножівка по металу, автомобілі та мотоцикл.

Через дії зловмисників  на деякий час без зв’язку залишались  більше 130  мешканців міста. Компанія оперативно відновила надання послуг своїм абонентам.

У ході проведених слідчих дій затримані зізналися і в ще 4 крадіжках кабелю у цьому ж мікрорайоні протягом останнього часу. Тоді  вирізали більше  кілометра мідного кабелю Укртелекому,  а сума збитків сягнула 270 тисяч грн.

За фактом крадіжки порушено кримінальну справу за статтею 185 ККУ,  частина 3. 

Нагадаємо, що особливо гострою  проблема крадіжок мідного кабелю є в Дніпропетровській, Запорізькій  та  Харківській областях. Всього по Україні  у першому півріччі цього року їх вже скоєно понад 11,2 тисяч.  Із них у Харківській області – майже тисяча.

Про всі випадки викрадення та пошкодження майна компанія повідомляє правоохоронні органи, співпрацює з поліцією, реалізує низку проектів щодо захисту власного майна та проводить модернізацію мережі, замінюючи мідні кабелі на оптичні. Однак вирішення проблеми потребує комплексного підходу: посилення відповідальності за скоєння злочину, контроль за пунктами прийому кольорового брухту, заборона прийому телекомунікаційного  кабелю від приватних осіб.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту