Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Укртелеком анонсує новий набір на програму «Кращі з Укртелекомом: Ігри стажерів»


08.09.2017

Заявки від студентів Харкова, Львова, Дніпра, Одеси та Києва приймаються до 01 жовтня

Укртелеком запрошує студентів останніх курсів, а також випускників долучитися до навчальної програми «Кращі з Укртелекомом: Ігри стажерів». Це оновлений формат заходу, пілот якого успішно пройшов весною 2017 року в м. Києві. За його результатами 13 студентів мали можливість пройти стажування в компанії, а одного учасника вже офіційно працевлаштовано. Нова програма стартує вже 10 жовтня в п’яти містах України, а саме: Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та Києві. Для того, щоб взяти в ній участь необхідно заповнити анкету за посиланням до 01 жовтня: https://goo.gl/UrBu6m 

Особливістю нового набору стане ігровий формат навчання. Так, студентам необхідно буде навчитися стратегічно мислити, працювати у команді, виступати публічно, ефективно взаємодіяти – і все це під час квесту віртуальним телекомунікаційним короліством. Перемога дістанеться тій команді, яка першою прийде до фінішу, успішно розв’язавши бізнес-кейс.    

Проект «Кращі з Укртелекомом» було запроваджено в компанії в 2015 році. З того часу в ньому взяло участь близько 230 студентів різних ВНЗ. З них стажування пройшло 140 учасників, а працевлаштовано було 28 колишніх студентів в різних містах України.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМКорпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту