Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Укртелеком забезпечить захист від DDoS-атак


19.09.2017
Оператор запровадив послугу для захисту клієнтських інтернет-ресурсів, у тому числі сайтів, інтернет-магазинів, web-аплікацій тощо 
 
Укртелеком запропонував своїм бізнес-клієнтам скористатися новим сервісом – «Захист від DDoS-атак» зі швидкістю автоматичного реагування від 2-3 секунд. Широкі можливості послуги дозволяють забезпечити безперебійну роботу IT-систем компаній будь-якого рівня. Сервіс надає одночасний захист від атак паразитного трафіку сумарним об’ємом до 350 Гб/с. Клієнт може обрати як автоматичний режим роботи захисту, так і активувати його після початку атаки. При цьому тарифікується лише очищений трафік, а обсяги та тип паразитного трафіку не лімітуються.      
 
«Укртелеком продовжує впроваджувати сервіси, що підвищують ефективність щоденної роботи наших бізнес-клієнтів. Наприкінці минулого року ми надали їм можливість розмістити свою IT-інфраструктуру в «хмарі» Європи, а вже сьогодні готові надавати захист від DDoS-атак, кількість яких в Україні постійно зростає», – зазначив Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому.    
 
Сервіс призначено для компаній, бізнес яких вимагає безперервної роботи інтернет-ресурсів, а саме: банків, фінансових установ, електронної комерції, виробничих та державних структур, інших підприємств, що користуються послугами інтернету від Укртелекому.    
  
Ознайомитися з докладною інформацією щодо послуги можна на сайті http://b2b.ukrtelecom.ua/sbservices/zashchita-ot-ddos-atak-60.  
 
Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМКорпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту