Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

45 АЗК Socar переведено на швидкісний інтернет від Укртелекому


21.09.2017
Оператор побудував волоконно-оптичні канали зв’язку до АЗК Socar, що розташовані на території різних областей країни 
 
Для забезпечення стабільного та якісного зв’язку на своїх об’єктах компанія Socar переходить на оптичний інтернет. Партнером цього проекту став Укртелеком, який протягом короткого часу побудував понад 100 км волоконно-оптичних каналів до 45 об’єктів Socar, а саме: автозаправних комплексів, офісів, нафтобаз та BUTA сafe. Швидкість інтернету на підключених до мережі Укртелекому об’єктах Socar становить від 30 до 100 Мбіт/с з можливістю подальшого збільшення. В цілому, до волоконно-оптичної мережі Укртелекому підключено понад 60% АЗК компанії.     
 
«Хороший досвід фахівців Укртелекому в реалізації проектів національного масштабу та наша широка мережа волоконно-оптичних ліній зв’язку дозволяє швидко та якісно виконувати весь спектр необхідних для партнера робіт, – підкреслив Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому.Ми вдячні партнеру за довіру та сподіваємося на подальшу співпрацю, яка дозволить мережі Socar впроваджувати нові сервіси на своїх АЗК без подальших додаткових інвестицій у IT-інфраструктуру».    
 
«SOCAR був першою мережею АЗК, яка кілька років тому запропонувала своїм гостям вільний доступ до мережі. І зараз за допомогою наших партнерів – компанії Укртелеком – ми продовжуємо утримувати першість і забезпечувати високі стандарти сервісу. Крім того, ці можливості є передумовою розвитку ряду технологічних сервісів на АЗК у найближчому майбутньому», – зазначає Віктор Завгороднюк, IT-директор Socar. 
фасад1.jpg
  
Співпраця Укртелекому та Socar триває вже понад 1,5 року. Під час підведення оптики до об’єктів мережі оператор виконував чимало складних робіт, зокрема і тому, що мережа мала перетинати залізничні колії. Крім послуг інтернету, оператор також надає Socar послуги «0800», SIP-trank тощо. 
 
Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ

SOCAR Energy Ukraine – дочірня компанія Державної нафтової компанії  Азербайджанської Республіки (SOCAR).

Компанія працює в Україні з 2008 року, на сьогодні управляє мережею 60 АЗС, на яких також розташовані BUTA market та BUTA café, а також Loft burger (Київ).

Крім того, компанія займається гуртовою (великий та дрібний гурт) реалізацією бензинів і ДП та дрібногуртовим продажем скрапленого газу.

Навесні 2017 року компанія вийшла на ринок природного газу, розпочавши імпорт із Польщі. Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту