Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси

Чернігів переходить у «хмари»


27.09.2017
Укртелеком будує оптику в Чернігівському національному технологічному університеті та підключає його  до «хмарних» сервісів

Чернігівський національний технологічний університет переходить на сучасні «хмарні» сервіси. Для усіх організаційних процесів  університет використовує швидкісну передачу даних, а для оптимізації роботи  - ще й переводить спілкування внутрішніх телефонних абонентів у «хмару»  оператора.
 
На заміну аналоговій телефонії приходить «хмарна АТС»  і  SIP-телефонія від Укртелекому.  Оператор уже підключив більше 100 SIP-номерів  та в комплексі з послугою надав сучасні IP-телефони. 
Повний перехід на нові технології  планується завершити до кінця року. Тривають роботи з будівництва оптики та подальшого підключення  ще майже сотні SIP-номерів.
 
Чернігівський національний технологічний університет стає одним з перших користувачів у місті, який  надає перевагу сучасним  телекомунікаційним рішенням від Укртелекому.

   2.jpg
 
Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМКорпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок   Домашній Інтернет   Безпроводовий Інтернет
Оплата рахунку   Онлайн TV    IP-телефонія

Карта сайту