Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Четверте пошкодження оптики у столиці


23.02.2018
 

Протягом лютого у Києві зловмисники вчетверте порізали кабелі зв’язку 

23 лютого майже о п’ятій ранку на столичній вулиці Микитенка зловмисники проникли в кабельну каналізацію і пошкодили оптичні та мідні кабелі Укртелекому. У результаті без зв’язку залишилися тисячі абонентів житлового масиву Троєщина, а також адміністративні та соціальні об’єкти. 

Працівники оператора роблять усе можливе, аби якомога швидше відновити надання послуг. За попередніми планами, роботи триватимуть увесь день. Оператор просить абонентів з розумінням поставитися до ситуації. 

Варто зазначити, що за останні кілька тижнів це вже четвертий випадок пошкодження інфраструктури Укртелекому у Києві, три з них – в одному мікрорайоні (район Троєщина, Радужний) на Лівому березі. Зловмисники перебивають десятки оптичних і мідних кабелів, що схоже на цілеспрямовану акцію. 

«На жаль, фактична безкарність осіб, що навмисно пошкоджують лінії зв'язку чи то з метою наживи, щоб здати мідний кабель, чи для виведення з ладу телекомінфраструктури, призводить до зростання таких випадків, – каже директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов. – Сподіваюся, що місцева влада і поліція звернуть увагу на цю проблему». 

У минулому році в Київській області зафіксовано майже півтори тисячі випадків крадіжок та пошкоджень кабельних ліній зв’язку, це на 75% більше попереднього року.

Оновлення: станом на 16.00 23.02.2018 надання послуг відновлено.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту