Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Кожне третє корпоративне телефонне підключення - IP-телефонія


26.02.2018
 

Бізнес обирає сучасні послуги від Укртелекому, кількість підключень до яких постійно зростає

Для бізнес-сегменту Укртелеком пропонує низку телекомунікаційних рішень, що здатні задовольнити його потреби. Відповідно з року в рік збільшується кількість підключень до зручних сервісів, яких вимагає сьогодення. Так, можливість користуватися телефонним зв’язком на різних пристроях – звичайному або IP-телефоні, на комп’ютері, планшеті чи смартфоні, легке перенесення підключення із збереженням номера – робить популярною інтернет-телефонію. Протягом 2017 року кількість підключень до послуги зросла на 70% – до майже 20 тисяч ліній. Це третина усіх підключень бізнес-користувачів Укртелекому до сервісів телефонії. 

Все частіше корпоративні клієнти обирають швидкісний оптичний інтернет. Минулого року кількість таких підключень збільшилася на понад 50%. Загалом же оператор реалізовує низку проектів з будівництва волоконно-оптичних каналів для різних бізнес-об’єктів, аби забезпечити їх сучасними послугами. Наприклад, зараз оптичний інтернет від Укртелекому є у понад 600 бізнес-центрах країни. 

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту