Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

В Одесі перерізали кабель «103»


14.03.2018
 

В Одесі 14 березня 2018 року о четвертій ранку на телекомунікаційній мережі Укртелекому спрацювала сигналізація

Бригадою, що виїхала на місце, у кабельні каналізації на вул. Пастера виявлено поріз мідного кабелю. Через дії зловмисників без зв’язку залишилася служба швидкої допомоги «103» та деякі мешканці міста. 

Щоб одесити могли без перешкод додзвонитися в «швидку», працівники Укртелекому оперативно налагодили з нею зв’язок, встановивши переадресацію. Завдяки діям оператора жодних проблем з додзвоном на номер «103» немає.

Працівники Укртелекому проводять ремонтні роботи, аби якомога швидше відновити надання послуг. Оператор просить абонентів з розумінням поставитися до ситуації. Про відновлення послуг буде повідомлено додатково.

На жаль, останнім часом зростає кількість крадіжок та пошкоджень ліній зв'язку. Минулого року в Одеській області зафіксовано більше тисячі таких випадків, за кожним з них компанія звертається до правоохоронних органів. 

Оновлено! 
14 березня станом на 15.00 фахівцями Укртелекому повністю відновлено  надання послуг абонентам, які постраждали від дій зловмисників сьогодні зранку. 

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту