Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

«Монетизація» пільг за фіксовані телефони допоможе надавати пільговий зв’язок 500 тисячам громадян


15.03.2018
 

Відповідно до законодавства України Укртелеком забезпечує зв'язок майже 500 тисячам громадян пільгових  категорій 

Але при цьому часто компанія не отримує відшкодування з місцевих бюджетів за надання цих послуг. «Монетизація» пільг на кшталт рішення ухваленого для транспорту дозволить вирішити цю проблему у майбутньому.

Станом на початок 2018 року заборгованість держави за надані Укртелекомом послуги пільговим категоріям абонентів сягнула майже 190 млн грн. Протягом останніх років ця цифра постійно зростає. Якщо на кінець  2015 року заборгованість складала 39 млн грн, то вже у 2016 році – 168 млн. 

«Компанія стала заручником ситуації, коли кілька років тому змінилося фінансування витрат за надані телекомпослуги громадянам, які мають пільги від держави – з Держбюджету до місцевих. Така ситуація вимагає стратегічного рішення на державному рівні. Нещодавнє рішення уряду щодо зміни моделі соціального забезпечення пільг на проїзд, сподіваємось продемонструє позитивний результат. Аналогічний підхід можна буде застосовувати і у галузі зв’язку», – говорить Іван Коломоєць, директор з корпоративних відносин Укртелекому.

Модель монетизації державного соціального забезпечення поширена у світі і може бути застосована у різних галузях в Україні.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту