Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

ZTE надав Укртелекому довгострокову лінію фінансування


23.03.2018

Глобальний лідер телекомунікаційних та інформаційних технологій відкрив Укртелекому довгострокову лінію фінансування, перший етап якого передбачає підтримку спільних проектів на суму в розмірі 10 млн доларів США.

Фінансування призначене для реалізації проектів з розширення покриття оптичного доступу до інтернету населених пунктів, модернізації мережі доступу та інших елементів інфраструктури Укртелекому. 

Підписуючи угоду директор Укртелекому Юрій Курмаз зазначив: «В нинішних умовах ми бачимо  великий інтерес глобального бізнесу до національного інфраструктурного ICT-оператора. Ця фінансова лінія використовуватиметься для проектів з терміном окупності не більше 5 років».

Хуан Мінсі, директор ZTE Ukraine LLC додав: «Ми починаємо новий етап  довгострокового співробітництва між ZTE та Укртелеком. Відтепер співпраця  буде не тільки у сфері поставок обладнання для споживачів, але і на рівні важливих інфраструктурних рішень, необхідних для розвитку мережі Укртелекому».
 
Масштабна технічна модернізація інфраструктури і розширення  географії охоплення сучасними послугами, що передбачені довгостроковою стратегією розвитку, - це запорука стабільного прогресу компанії. Укртелеком докладає для цього максимум зусиль, забезпечуючи водночас і високу ефективність своєї роботи.
 
Згідно з умовами угоди, фінансові ресурси будуть доступі з червня 2018 року. За цей час фахівці компанії підготують дорожню карту та розрахунок проектів, які планується реалізовуватися у рамках співпраці.


Про компанію ZTE 
ZTE є постачальником сучасних телекомунікаційних систем, мобільних пристроїв і корпоративних технологічних рішень для споживачів, операторів, приватних компаній та клієнтів із державного сектору. В межах своєї стратегії компанія прагне надавати клієнтам інтегровані комплексні інновації для підвищення продуктивності й забезпечення додаткової цінності відповідно до конвергенції телекомунікаційного й інформаційно-технологічного секторів. Підприємство зареєстровано на фондових біржах Гонконгу і Шеньчженя (код акцій Н: 0763.HK / код акцій А: 000063.SZ). Продуктами та сервісами ZTE користуються понад 500 операторів у більш ніж 160 країнах світу. ZTE спрямовує десять відсотків свого щорічного прибутку на проектно-конструкторські розробки та відіграє активну роль у міжнародних організаціях, відповідальних за встановлення галузевих стандартів. Компанія дотримується принципів корпоративної соціальної відповідальності та є членом Глобального договору ООН. В Україні компанія ZTE Corporation представлена з 2003 року. Для одержання докладнішої інформації відвідайте www.zte.com.cn.

Про Укртелеком
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON. 
З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ.ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту