Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Зухвала крадіжка в центрі Одеси


11.06.2018

В ночі група злодіїв  вирізали  телекомунікаційний кабель Укртелекому

У ніч  проти понеділка в Одеській філії Укртелекому спрацювала сигналізація про пошкодження телекомунікаційної  мережі  на розі вулиць Катириненської та Успенської. За адресою одразу виїхала група охоронної компанії, викликали поліцію. Прибувши на місце, працівники охорони виявили у прикритому кришкою колодязі  кабельної каналізації двох невідомих осіб, які за допомогою спеціальних інструментів вирізали кілька фрагментів мідних кабелів  зв’язку різної ємності. 
При спробі затримання, крадії  почали чинити опір і їм на допомогу поспішили ще двоє осіб. Зловмисники зникли, завдавши одному з працівників тілесних ушкоджень. На місці пригоди  вони залишили білий мікроавтобус  «Фольксваген» з польскими номерними знаками. У ньому  знаходилися інструменти для демонтажу кабелю, світловідбиваючі жилети, респіратори, каски і попереджувальні знаки про проведення робіт, що свідчить про підготовку та планування  злочину.

Після того як невідомі зникли з  місця злочину, прибув наряд поліції, однак пошук осіб «по гарячим» слідам був безрезультатним. Інформацію про злочин зареєстровано у Приморському відділку поліції. А тим часом працівники Укртелекому  проводять ремонтні роботи задля відновлення послуг абонентам, які залишилися без зв’язку через дії зловмисників.

Варто зауважити, що обставини цього інциденту свідчать про те, що в Одесі діє добре організована і технічно забезпечена злочинна група, що спеціалізується на крадіжках мідних кабелів зв'язку.
За останній рік в Одеській області кількість крадіжок на телекомунікаційній мережі Укртелекому зросла майже на 50 %. За п’ять місяців цього року в тут зафіксовано  вже більше 600  таких випадків.ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту