Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Укртелеком відновив зв'язок зі службою «101» у Жовтих Водах без заміни викраденого кабелю


04.09.2018
 

Укртелеком швидко відновив доступ абонентів до служб «101» у Жовтих Водах за новою технологією, без прокладання кабелю 

Зв'язок було пошкоджено внаслідок масштабного викрадення кабелю магістральної та розподільчої телекомунікаційної мережі в місті. 

Відновлення доступу після чергової крадіжки відбулось завдяки конвергентному рішенню на мережі фіксованого та мобільного зв’язку – за рахунок зміни схеми маршрутизації викликів. 

На конвергентну мережу в місті вже переведені служби екстреного виклику «101», «102», «104». Невдовзі крадіжки ліній зв’язку не зашкодять доступу і до спецслужби «103», переключення якої наразі триває.

Пілотний проект стартував 14 серпня і впроваджується у трьох населених пунктах Дніпропетровської області: Жовті Води, Марганець та Синельникове та спрямований на відновлення послуг зв’язку після зловмисних та аварійних пошкоджень на мережі фіксованого телефонії. У разі позитивних результатів реалізовувати конвергентні рішення можна буде і в інших регіонах, що страждають від крадіжок телефонного кабелю та мешканців яких необхідно забезпечити загальнодоступними телекомпослугами.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту