Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Лише 6 % затриманих на крадіжках кабелів у серпні заарештовано


05.09.2018
 

Всього у серпні 2018 року було зареєстровано 1703 протиправних посягань на майно ПАТ «Укртелеком», за якими було затримано 136 осіб, однак лише 6 % з них отримали судові рішення  утримання під вартою

Крадіжки телекомунікаційного обладнання, зокрема, мідного кабелю, залишаються однією з ключових проблем компанії. За 8 місяців поточного року їх кількість перевищила 14,2 тис випадків. Найбільше від злодіїв потерпають мешканці Києва та області, Дніпропетровщини, Запоріжжя і Харківщини. Укртелеком кожного дня проводить ремонтні роботи, відновлюючи послуги зв’язку для абонентів. Проте кількість крадіжок, що сягнула майже 55 на день у серпні, випереджає можливості ремонтних бригад компанії, затримуючи швидке відновлення ліній зв’язку. 

На сьогодні, одним із факторів, що погіршує ситуацію, є фактична безкарність для злочинців. Зі 136 злочинців, затриманих у серпні, лише 8 отримали судове рішення у вигляді утримання під вартою, тобто – 6 % від загальної кількості затриманих крадіїв.

Разом з тим Укртелеком захищає телекомунікаційну інфраструктуру всіма можливими способами: встановлює сигналізації, заварюває колодязі електрозв'язку тощо. Але, на жаль, ситуація з крадіжками залишається складною, адже для вирішення проблеми крадіжок кабелю потрібен комплексний підхід. Необхідно підвищити рівень контролю за пунктами прийому кольорового брухту, заборонити прийом багатожильного кабелю від приватних осіб. Також важливо посилити відповідальність за скоєне, практичне застосування відповідних статей Кримінального кодексу, які враховують проникнення в приміщення, повторні дії грабіжників, у тому числі у складі груп.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту