Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

В Ічнянському районі фіксований зв’язок Укртелекому працює стабільно


09.10.2018
В Ічнянському районі Чернігівської області, де 09 жовтня 2018 року сталася надзвичайна ситуація на території військових складів, фіксований зв’язок працює стабільно
Укртелеком забезпечив оперативне і своєчасне спрацьовування системи оповіщення. Сформовано дві оперативні бригади для забезпечення ліній зв'язку для державної служби з питань надзвичайних ситуацій та уряду. Для населення відкрито доступ до бомбосховища (Ічня, вул. Воскресінська, 26), яке обслуговує Укртелеком, там підготовлено зв'язок для прийняття районного штабу в разі потреби. Тут працює черговий працівник, решта фахівців - евакуйовані.
 
Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту