Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Кількість підключень до послуг «Інтерактивне TV» в Україні зросла на третину


10.10.2018
 

За підсумками вересня 2018 року кількість підключень до послуги «Інтерактивне TV» у цілому по Україні зросло на 35% у порівнянні із середньостатистичними показниками останніх 4 місяців

Після відключення аналогового ТБ по всій території України попит на «Інтерактивне ТV» від Укртелекому в регіонах стрімко зростає. Найбільша динаміка нових абонентів інтерактивного телебачення Укртелекому зафіксована у Миколаївській (56,2%), Херсонській (50%), Київській (48,4%) та Житомирській (47,6%) областях.

Як і раніше, найбільшою популярністю користується акційна пропозиція - пакет «Сімейний», обиравши який, споживачі отримують доступ до понад 100 телевізійних каналів всього за 49 гривень на місяць. Разом з тим, Укртелеком надає користувачам великий вибір серед низки пакетів, застосовуючи гнучку схему спеціальних пропозицій та акцій.

Нагадаємо, що інтерактивне телебачення від Укртелекому - це комфортний перегляд та безліч зручних функцій. Глядачам «Інтерактивного TV» надана можливість самостійно керувати переглядом контенту не лише на телевізорі, а й ноутбуках, планшетах, смартфонах.

Сучасні технології дозволяють призупиняти трансляції телепрограм до 10 хвилин. А за допомогою функції «Перезапуск» можна перезапустити передачі прямого ефіру, або передивитися їх у записі в зручний час. Крім того, послуга «Інтерактивне ТV»  дозволяє одночасно дивитися різні передачі, на окремому гаджеті – телевізорі, комп’ютері, планшеті. 

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту