Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Резервне копіювання і відновлення цифрових даних для бізнесу


29.10.2018
 

Послуга з резервного копіювання даних від Укртелекому захистить бізнес-клієнтів від непередбаченої втрати інформації на електронних носіях після збоїв, вилучення чи пошкодження обладнання

Нова послуга «Резервне копіювання і відновлення цифрових даних» (Back-up-as-a-Service) від Укртелекому – це набір сучасних сервісів, призначених для збереження та оперативного відновлення у разі потреби даних клієнтів. Завдяки послузі клієнти мають можливість швидкого розгортання сервісів у разі надзвичайної події задля забезпечення безперервності бізнес-процесів. 

«Бізнес потребує інструментів, спроможних підвищити динамічність, безперебійність та безпеку його процесів. Наша мета як провайдера сучасних телекомунікаційних послуг забезпечити клієнтів такими інструментами. Нова послуга резервного копіювання у хмарне сховище має низку переваг для бізнесів будь-якого розміру, чия діяльність передбачає роботу з цифровими даними», – прокоментував запуск нової послуги Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому.

Резервне копіювання даних від Укртелекому працює на базі флагманського рішення від IBM, що дає можливість створювати резервні копії будь-якої системи та розмірів і відновлювати дані з будь-якої точки доступу. Швидкість копіювання – до 1Гбіт/сек, і залежить від інфраструктури клієнта. Підключення послуги не потребує додаткового обладнання та налаштовується відповідно до потреб кожного клієнта, а гарантований рівень доступності функцій резервного копіювання та відновлення даних становить не менше 99,95%. Тарифікація здійснюється у гривнях і тільки за поданим обсягом трафіку від 1 Гб.

Варто зазначити, що система працює в автоматичному режимі і після завантаження основного масиву даних оновлює його лише інформацією, що змінилась. Це дає змогу клієнтам заощаджувати витрати та ефективно використовувати задіяні ресурси у хмарі. 

Сервіс вже доступний для бізнес-клієнтів по всій країні. 

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту