Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Укртелеком готує судові позови до ТОВ «Телесистеми України»


30.10.2018
 

ПАТ «Укртелеком» готує судові позови щодо розповсюдження недостовірної інформації та щодо відшкодування боргу за отримані послуги 

Справа в тому, що компанія «Телесистеми України», маючи борги перед Укртелекомом, розміщує повідомлення щодо відсутності послуг у своїх абонентів, начебто з вини Укртелекому (http://telesystems.ua/ua/). Насправді «Телесистеми України» протягом тривалого часу мають значну заборгованість перед ПАТ «Укртелеком» за послуги технологічної оренди кабельної каналізації електрозв’язку. Ця заборгованість та небажання керівництва  «Телесистеми України» обговорювати шляхи її погашення призвели до відключення мережевого кабелю боржника. 

Таким чином, «Телесистеми України» своєю господарською діяльністю спричинили ситуацію, яка відобразилася на їх абонентах. 

Укртелеком неодноразово повідомляв «Телесистеми України», які використовують кабельну каналізацію у своїй комерційній діяльності, про накопичення боргу. Ігнорування повідомлень тривалий період - більше двох років - призвело до накопичення понад один мільйон гривень боргу за надані Укртелекомом послуги. Враховуючи відсутність підстав вважати, що контрагент коли-небудь погасить заборгованість, яка з часом зросла, було прийнято непросте рішення щодо припинення надання послуг. До речі, до відключення було проведено низку переговорів та підписано акти реструктуризації заборгованості, які ТОВ «Телесистеми України» теж не виконувалися. 

Отже, відповідальність за ситуацію, що склалася, несе виключно керівництво «Телесистеми України». Нам прикро, що заручниками ситуації стали абоненти цієї компанії. Замість пошуків шляхів рішення кризової ситуації, «Телесистеми України» поширюють спотворену інформацію щодо умисного пошкодження магістрального кабелю співробітниками ПАТ «Укртелеком». Такі дії завдають Укртелекому репутаційних втрат, що негативно впливають на господарську діяльність компанії.

У зв’язку з цим подальше вирішення цієї ситуації проходитиме в судовому порядку. Укртелеком готує позови щодо розповсюдження інформації, яка не відповідає дійсності і завдає репутаційних втрат акціонерному товариству, та сплати існуючого боргу за отримані послуги.  

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту