Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Укртелеком здобув перемогу на престижному HR-конкурсі


06.12.2018
 

Компанія отримала нагороду у номінації «Smart people for Smart Business» за розробку та впровадження стратегії навчання та розвитку молодих співробітників на головній події року серед роботодавців – «Премії HR-бренд Україна»

На заході, що нещодавно відбувся у Києві, організатори зібрали сотні HR-професіоналів, десятки номінантів і безліч цікавих ідей на одній площадці, щоб відзначити найефективніші практики у роботі з персоналом і нагородити найкращих. 

«Участь у таких заходах – це гарна можливість розповісти українській професійній спільноті про те, наскільки швидко і суттєво змінюється Укртелеком, руйнуючи стереотипи. А перемога доводить, що ті практики, які ми застосовуємо у роботі з персоналом в Укртелекомі, зокрема у сфері навчання та розвитку, не тільки відповідають найкращим світовим стандартам, а є одними із найбільш прогресивних на ринку», – переконана директор дирекції управління персоналом та організаційного розвитку ПАТ «Укртелеком» Тетяна Петрук.

Високо оцінена стратегія навчання – «Ігри, в які грають співробітники: гейміфікація в навчанні як інструмент формування корпоративної культури» – це створення сприятливих та доступних умов для навчання та розвитку для кожного співробітника. В систему навчання включено не просто елементи гейміфікації, а цілий комплекс інструментів, що допомагають сформувати усвідомлене і позитивне ставлення як до навчання, так і до необхідності використання отриманих навичок на робочому місці.

Навчання і розвиток персоналу відіграють важливу роль під час масштабних змін у компанії, підвищують особисту ефективність співробітників на різних рівнях управління.

Проект «Ігри, в які грають співробітники» – це рішення, що не тільки задовольняє потреби різнорідної аудиторії – від зв'язківця з 30-річним стажем до молодого фахівця, але й робить процес навчання цікавим та захоплюючим. 

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту