Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Відсутність попиту на проводове радіо в м. Дніпро призвело до відключення цієї послуги


28.12.2018
 

Зважаючи на стрімке зниження абонентів проводового радіо в місті Дніпро, ПАТ «Укртелеком» прийняв рішення про відключення незатребуваної послуги з 1 квітня 2019 року

На кінець вересня поточного року в мільйонному місті залишилось близько 3 тисяч абонентів, що дорівнює 0,3% від загальної кількості містян. Через незначну кількість абонентів та застаріле обладнання, що постійно потребує ремонту, збитки від надання цієї послуги в місті сягають понад півмільйона гривень щороку і продовжують зростати.

Враховуючи низку обставин: масовий відтік абонентів, збитковість та неможливість модернізації, прийнято рішення про припинення надання послуги в м. Дніпро. Звертаємо увагу, що у Дніпропетровській області надання послуги проводового радіо не припиняється.

Більша частина обладнання мережі проводового мовлення надзвичайно фізично зношені та морально застарілі. Сама послуга теж застаріла і сьогодні існує чимало сучасних каналів комунікацій, зокрема й безкоштовних. Схоже, цю ситуацію розуміють і самі радійники. Тому недивно, що абоненти сучасного міста частіше обирають альтернативні джерела інформації, зокрема ефірне мовлення, телебачення та інтернет. До речі, НСТУ запустила додаток для смартфонів. Будь-хто може його завантажити і слухати Українське радіо на своїх гаджетах: і Перший канал, і Промінь, і Культуру.

Разом з тим, враховуючи соціальну значимість послуги проводового мовлення, з метою прояву лояльності оператора до споживачів цієї послуги, попри стрімке скорочення кількості радіоточок і збитковість зазначеної послуги у селах та важкодоступних регіонах, Укртелеком продовжує протягом багатьох років підтримувати мережу проводового мовлення в робочому стані та надавати відповідні послуги своїм абонентам. Розуміючи важливість послуги для деяких верст населення, зокрема для соціально незахищених, осіб з інвалідністю чи з особливими потребами, для яких радіо має велике значення, Укртелеком передбачив для них можливість отримання від компанії ефірного радіоприймача.


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту