Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Метінвест Діджитал став IT-партнером Укртелекому


01.08.2019
 

Компанія Метінвест Діджитал, центр IT-експертизи Групи Метінвест, виграла тендер на надання послуг з підтримки IT-сервісів Укртелекому, одного з найбільших телекомунікаційних операторів України

Зокрема, Метінвест Діджитал підтримуватиме системи зберігання і резервного копіювання даних, а також братиме участь у розвитку цих сервісів.

Генеральний директор Метінвест Діджитал Сергій Детюк:

– Ми раді, що нашій експертизі довіряють все більше компаній. Застосування цифрових технологій – це не особливість якогось окремого ринку або галузі, а необхідність для будь-якого бізнесу. І наш досвід у цифровій трансформації бізнесу найбільше підходить великим компаніям, де кількість і масштаб взаємопов'язаних проектів, а також складність змін значно зростає.

Метінвест Діджитал готовий ділитися своєю експертизою, щоб стати довгостроковим повноцінним IT-партнером для наших клієнтів.

ІТ-директор Укртелекому Кирило Гончарук:

– IТ-інфраструктура Укртелекому – це фундамент для роботи всіх інформаційних систем оператора, і від її стабільності залежить робота всіх ключових бізнес-процесів. Тому вибір надійного і досвідченого аутсорсинг-партнера був особливо важливий для забезпечення безперервності роботи IT-сервісів. Я радий, що ми зможемо використовувати досвід колег з Метінвест Діджитал для підтримки критичних систем і мереж зберігання даних Укртелекому. 

Джерело: Метінвест

Довідка: 

ТОВ «Метінвест Діджитал» – IT-компанія, бізнес-партнер у реалізації цифрової трансформації великого бізнесу. Компанія займається впровадженням, моніторингом і підтримкою IT-рішень, проводить аудит і консалтинг IT-інфраструктури та бізнес-процесів. У вересні 2018 року Метінвест Діджитал трансформувалася з IT-служби в окрему компанію. Метінвест Діджитал – єдина IT-компанія, що обслуговує всю Групу Метінвест (понад 40 000 користувачів і більше 30 підприємств).

ПАТ «Укртелеком» – одна з найбільших телекомунікаційних компаній України. Оператор має найпотужнішу в Україні національну магістральну мережу передачі даних, побудовану на базі сучасних технологій, а також розгалужену оптичну мережу, що дозволяє надавати широкий спектр телекомпослуг мільйонам абонентів у всіх регіонах країни. Інтернетом від Укртелекому користуються в 2,3 тис. населених пунктах України. У 2013 році ПАТ «Укртелеком» став частиною бізнесів SCM.


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту