Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Сто підключень до оптики щодня


05.08.2019
 

Укртелеком активно підключає абонентів у межах проекту з розбудови оптики у невеликих населених пунктах

Укртелеком продовжує забезпечувати оптичним інтернетом села у рамках масштабного проекту. На першому його етапі мешканці у 65 населених пунктах 16 областей уже починають користуватися швидкісним інтернетом і кількість їх постійно збільшується. За останній час темпи підключення абонентів зросли до сотні на добу. 

А тим часом оператор розпочав і наступний етап реалізації проекту. Це означає, що вже розбудовується оптична інфраструктура ще у 66 населених пунктах різних областей, де скоро з’являться користувачі нової мережі.

Таким чином роботи з будівництва оптики ведуться вже у 19 областях: Запорізькій, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Полтавській, Сумській, Харківській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Тернопільській областях.

Нагадаємо, що цей масштабний проект передбачає будівництво понад 3,5 тисяч кілометрів оптичних ліній, у результаті чого мешканці 300 невеликих міст та сіл отримають можливість користуватися оптичним інтернетом на швидкості до 200 Мбіт/с, інтернет-телефонією та інтерактивним телебаченням. Реалізовує його Укртелеком спільно із словенською телекомунікаційною компанією «Іскрател».  

 

ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту